Алану Бадоєву — 40: як святкує ювілей відомий режисер

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Алану Бадоєву — 40: як святкує ювілей відомий режисер

прес-служба Алана Бадоєва

Кліпмейкер вирушив у відпустку до Домінікани.

Український режисер та кліпмейкер Алан Бадоєв сьогодні, 10 січня, святкує 40-річчя.

І вже котрий рік поспіль Бадоєв не зраджує своїм традиціям і увесь січень проводить у відпустці. Спочатку  іменинник планував відпочити в Індонезії, але в останній момент круто змінив свої плани і вирушив до Домініканської Республіки. 

Я не ставлюся до свого життя як до прогінного моменту. До поїздок готуюся: шукаю готелі, вілли і місця, які хотілося б відвідати, читаю про них, закохуюся. Все це дає тобі можливість передбачити розуміння тієї країни, куди ти їдеш

розповів у нещодавньому інтерв'ю режисер

Так, першою зупинкою кліпмейкера стала вілла в Лас-Терренас, на узбережжі Punta Bonita. Варто відзначити окремий талант Бадоєва під час вибору місць для відпочинку: він завжди робить це так, ніби знімає кліп свого власного життя.

Кожна секунда, яку ти проживаєш, повинна бути дуже цінна для тебе. І якщо ти живеш свій день, то живи його так, щоб тобі дуже подобалося. Гедонізм повинен бути у всьому! 

наголосив іменинник

Далі режисер перебрався в The Peninsula House, бутиковий готель в колоніальному стилі, захований у джунглях. Алан завжди мав особливу любов саме до готелів бутикового типу.

прес-служба Алана Бадоєва

Для мене ідеальний готель — це передусім історія. Можливість бути в комфорті і в тому, що недоступно для всіх 

зауважив режисер

Цікаво, що Peninsula House — це будинок в стилі благородної Чарльстонської архітектури XVIII століття, розташований на віддаленому схилі пагорба на висоті 300 метрів над рівнем моря.

прес-служба Алана Бадоєва

Кожен із шести люкс-номерів оформлено в індивідуальному стилі. У холі гостей зустрічає скриня, наповнена практично музейними артефактами — від експонатів епохи Людовика XIV до старовинних тибетських молитовників.

прес-служба Алана Бадоєва

А безпосередньо святкування дня народження Алана відбуватиметься камерно: в маленькій компанії найближчих людей, на приватному узбережжі Esperanza Residence у океану.

прес-служба Алана Бадоєва

Нагадаємо, нещодавно Алан Бадоєв розповів, як зустрів Новий рік. Як зізнався Бадоєв, коронавірус вніс корективи у його плани і вперше за довгий час він на новорічні свята він не зміг бути поруч зі своїми дітьми. Зате знаменитий син зміг зустріти свято зі своїми батьками.

Наступна публікація