Дмитро Костюк пророкує швидкий провал новій "ВІА Грі" екс-колеги Меладзе
Продюсер вважає, що всі власні проекти Костянтина миттєво згасають.
Дмитро Костюк збирає свою "ВІА Гру"
Колишній продюсер колишнього гурту "ВІА Гра" Дмитро Костюк збирає новий колектив і певен, що його колектив буде єдиним у своєму роді, йдеться у ТСН.Особливе.
На думку Костюка, другої "ВІА Гри", окрім його, не буде, адже колектив Меладзе не протягне і "двох-трьох кліпів".
"Збереться якийсь колектив з невідомо якою назвою, який все одно проживе активно 2-3 кліпи, а потім почне згасити, або перебувати у забутті, як і всі проекти, якими Костянтин керує власноруч", - заявив Костюк.
Більш того, Дмитро впевнений, що у Меладзе зараз немає прав на використання репертуару гурту, на відміну від нього, Костюка, який має право співкористування.
"Як я розумію, там будуть ще проблеми з авторськими правами. Права були передані на "Sony Music" і звідти вони були продані невідомій компанії, а Костянтинові вони не були передані за паперами. А у мене є суміжні права на фонограми та на назву", - сказав продюсер.
Сам Меладзе слова екс-колеги поки не прокоментував.
Нагадаємо, засновник "ВІА Гри" Дмитро Костюк оголосив кастинг до нової групи з такою ж назвою. Оголошення він розмістив на своїй сторінці у facebook.