Джим Керрі хоче зіграти Манафорта

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

"Він цікавий персонаж», - додав актор.

Комедійний актор Джин Керрі хоче зіграти колишнього піарника Віктора Януковича та екс-керівника виборчого штабу нинішнього президента США Дональда Трампа Пола Манафорта.

Про це пише The New Yorker.

Керрі  назвав Манафорта "чужинцем в шкіряному костюмі".

"Він цікавий персонаж», - додав актор.

ВідеоПротестувальники лайкою зустріли Пола Манафорта при виході з суду

Жбурлянням російського прапора та лайливими словами протестувальники зустріли колишнього радника Віктора Януковича та екс-главу передвиборного штабу Дональда Трампа. У Вірджинії він давав показання по справі відмивання грошей, лобістській діяльності та ухилянні від сплати податків.

Протестувальники лайкою зустріли Пола Манафорта при виході з суду

Нагадаємо, Полу Манафорту, колишньому піарникові Віктора Януковича та екс-керівнику виборчого штабу Трампа, у США висунуті 12 звинувачень. Головні - змова проти Сполучених Штатів, відмивання грошей, ухилення від сплати податків та брехливі свідчення. Манафорту може загрожувати до 80 років ув'язнення.

Також у ЗМІ була інформація, що Манафорт просував інтереси Путіна в США. Зокрема, це начебто робилося через відомого російського олігарха Олега Дерипаску. В той же час останній спростовує ці звинувачення і майже нецензурно коментує зв'язок з Манафортом.

Вибір редакції