Екс-"Алібі" Ангеліна Завальська вдруге вагітна

Артистка готується до поповнення у родині.

Колишня учасниця дуету "Алібі" Ангеліна Завальська готується вдруге стати мамою.

Вже зовсім скоро співачка подарує своєму чоловіку, телеведучому Олександру Колодію, ще одного малюка. Поки що майбутня мама тримає в таємниці стать дитини.

Вагітна Ангеліна прикрасила обкладинку глянцю Viva. Разом із артисткою у фотосесії взяв участь старший син Кирило, якого Завальська народила у червні 2014 року.

"Коли Кирюша трохи підріс, я вже почала повертатися до роботи, життя стало входити в звичну колію, я навіть спокійніше стала ставитися до того, щоб Кирюшу залишати на когось - до того я була божевільною матусею, яка нікому не довіряла дитину, навіть бабусям. Я не планувала одноліток. Це, дійсно, дуже непросто. А ось різниця роки в три - якраз. Так я і передбачала. Але одна справа, як ти плануєш, і інша, як виходить. Та й Саша, чесно кажучи, був зовсім не проти прискорити процес. Він так надихнувся Кирюшою, що благав мене не тягнути з другим. Загалом, все сталося так, як і повинно було. І я в жодному разі не шкодую", - прокоментувала другу вагітність співачка.

Ангеліна Завальська вагітна
Завальська з сином Кирилом

Нагадаємо, що сестра Ангеліни, Анна Завальська у грудні минулого року вперше стала мамою. Артистка народила чоловіку, композитору Дмитру Саратському, сина.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: