Переможець шоу "Голос країни" Іван Ганзера підписав контракт з Universal Music

Переможець шоу "Голос країни" Іван Ганзера підписав контракт з Universal Music

19 жовтня переможець шоу «Голос країни» отримав головний приз.

У селі Калиново, Харківської області, на батьківщині Івана Ганзери,  відбулося офіційне підписання контракту з найбільшою рекординговою компанією світу – Universal Music. 

Після підписання Ваня заспівав кілька пісень у місцевому Будинку Культури для своїх земляків. Підтримати його прийшли рідні та учасниця шоу Наталка Гордієнко, з якою вони потоваришували під час проекту "Голос країни".

Ваня Ганзера щиро дякував усім, хто вболівав за нього та пообіцяв до Нового року записати повноцінний сольний альбом, а також дуетну пісню з Наталкою Гордієнко.

Генеральний директор Universal music Russia Дмитро Коннов офіційно заявив, що їх компанія пишається тим, що має можливість підписати контракт з таким талановитим артистом як Іван Ганзера:- Ваня, ми впевнені, не тільки голос, а й душа прекрасної України. Було дуже приємно, що він згодився на нашу пропозицію, про підписання контракту саме у його рідному селі Калинове. Здається, нам вдалося перетворити цю церемонію на справжнє свято для його земляків.

Наталка Гордієнко, яка приїхала сьогодні привітати Івана, теж стане артистом Universal music Russia – ми підпишемо з нею контракт у листопаді.

"Голос країни" - грандіозний вокальний проект телеканалу «1+1». Кастинг другого сезону шоу триває. 

Читайте також:

Переможцем "Голосу країни" став Іван Ганзера

Повʼязані теми:

Наступна публікація