Пласідо Домінго йде з Вашингтонської опери

Пласідо Домінго йде з Вашингтонської опери

Пласідо Домінго / Фото: AFP

Відомий тенор Пласідо Домінго оголосив про те, що не хоче більше бути художнім керівником Вашингтонської національної опери.

Іспанський тенор Пласідо Домінго оголосив про намір не продовжувати контракт з Вашингтонською національною оперою в якості художнього керівника та генерального директора. Термін дії угоди закінчується наступного року.

Великий тенор повідомив співробітників про своє рішення в спеціальному листі. "Протягом багатьох років я був дуже радий спостерігати, як Вашингтонська опера перетворюється з просто чудового колективу в трупу, що має міжнародне визнання", - зазначив Домінго. Він запевнив, що "до кінця сезону має намір виконувати всі свої зобов'язання перед колективом і публікою".

Зараз Вашингтонська опера переживає аж ніяк не найпростіші з фінансової точки зору часи. Тепер же вона на додачу до всього позбавляється харизматичного лідера, що визначав шляхи розвитку театру протягом багатьох років.

"Звичайно, нам його не вистачатиме, але все хороше рано чи пізно закінчується", - сказав з цього приводу президент Вашингтонської національної опери Кеннет Файнберг. Про те, хто може замінити Домінго на керівних постах, він поки не згадав.

Читайте також:

Пласідо Домінго визнали "Людиною року"

Пласідо Домінго прооперували у Нью-Йорку

Пласідо Домінго заспівав для предків індіанців майя

Повʼязані теми:

Наступна публікація