Forbes назвав найбільш високооплачуваного репера в світі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Видання оприлюднило рейтинг доходів представників хіп-хопу

Слідом за співачкою, яка цьогоріч заробила найбільше грошей, журнал Forbes вирахував найбільш високооплачуваного репера у світі.

Так, відомий американський реп-виконавець та чоловік Кім Кардашян Каньє Вест, став найбільш високооплачуваним виконавцем 2019 року за версією американського видання. Його заробіток склав 150 мільйонів доларів.

Відзначається, що Весту вдалося змістити на другу сходинку репера Джей Зі, який кілька років поспіль посідав першу сходинку рейтингу. Вест опинився в лідерах завдяки контракту з компанією Adidas, в колаборації з якою випустив кросівки Yeezy.

На третій сходинці опинився репер Дрейк з доходом 75 мільйонами доларів.

Дрейк
Associated Press
Дрейк

До топ-10 також потрапили хіп-хоп-виконавці Дідді (70 мільйонів доларів), Тревіс Скотт (58 мільйонів), Емінем (50 мільйонів), DJ Khaled (40 мільйонів), Кендрік Ламар (38,5 мільйона), Мігос (36 мільйонів) і Дональд Гловер, відомий також під псевдонімом Childish Gambino. Він заробив 35 мільйонів доларів.

Childish Gambino
Associated Press
Childish Gambino

Перші 20 найбільш високооплачуваних реперів в сумі заробили 860 мільйонів доларів - це на 33 відсотки більше, ніж у минулому році.

Залиште свій коментар

Вибір редакції