"Молодша донька" Путіна випустила підручники для студентів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Катерина Тихонова є співавтором спецпрактикуму з механіки для студентів МДУ.

"Молодша донька" російського президента Володимира Путіна - Катерина Тихонова - випустила два навчальних посібники для студентів.

Про це повідомляється на сайті "Открытые медиа".

Як зазначається, на сайті "Істина" Московського державного університету Тихонова вказана серед авторів навчального посібника "Спецпрактикум з теоретичної та прикладної механіки", який призначений для студентів старших курсів природничо-наукових факультетів МДУ.

Окрім цього 2014 року Тихонова випустила спецпрактикум під назвою "Тестування якості зближення пристрою порятунку космонавта з міжнародною космічною станцією", метою якого було моделювання поведінки космонавта на орбіті та рекомендації дій. Спецкурс майже збігається з темою дисертації Тихонової, яку вона захистила за 5 років - навесні 2019 року.

За даними ЗМІ, співавтором обох спецкурсів є один із наукових керівників Катерини Тихонової під час підготовки кандидатської дисертації Володимир Александров.

Нагадаємо, у грудні 2018 молодша донька президента Росії Володимира Путіна вперше з'явилася в ефірі російського телебачення. У сюжеті розповідалося про винахід, зроблений в Інституті розвитку "Иннопрактика". Коментар журналістам дала керівниця цього інституту Катерина Тихонова, яку й називають молодшою дочкою президента РФ. Вона також свого часу очолила дороговартісний російський проект.

Залиште свій коментар

Вибір редакції