Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Фронтмен Linkin Park не вживав наркотики перед смертю - експертиза

Вдова розповіла, що після спроби самогубства в 2006 році лікар прописав її чоловікові антидепресанти.

Фронтмен групи Linkin Park Честер Беннінгтон перед смертю не вживав наркотики. Про це повідомляє портал TMZ, що отримав копію звіту про розтин тіла.

Згідно з результатами аутопсії і токсикологічної експертизи, в першому аналізі крові Беннінгтона виявили сліди MDMA (екстазі), однак результати двох наступних тестів спростували це, внаслідок чого був зроблений остаточний висновок, що в момент смерті загиблий не знаходився під впливом наркотиків.

Вдова Беннингтона Талинда розповіла виданню, що після спроби самогубства в 2006 році лікар прописав її чоловікові антидепресанти, які Честер не брав більше року.

ВідеоОбличчя депресії: вдова вокаліста Linkin Park започаткувала у соцмережах болючий флешмоб

Музикант не залишив передсмертної записки, однак слідчі знайшли написану від руки «очевидну біографію». Раніше повідомлялося, що в будинку Беннінгтона криміналісти не знайшли наркотиків, лише розпочату пляшку алкоголю в спальні.

Нагадаємо, 20-го липня 2017 року вокаліст групи Linkin Park Честер Беннінгтон вчинив самогубство.

Тіло музиканта знайшли правоохоронці в приватній резиденції в Палос-Вердес-Естейтс, Лос-Анджелес. У виконавця залишилося шестеро дітей. В останній шлях Беннингтона провели 29 липня. Виконавця поховали з жорсткими заходами безпеки.

Залиште свій коментар

Вибір редакції