Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Гурт Black Balloon презентує першу пісню українською

Гурт Black Balloon використав фрагмент треку гурту Fontaliza в новому синглі "Втеча".

Київський гурт Black Balloon презентує свою першу пісню українською мовою - сингл "Втеча". Саунд-продюсером релізу став Артур Данієлян. Також у пісні використано фрагмент треку Spineless and Sublime гурту Fontaliza.

Гурт Black Balloon_01

Раніше музика Black Balloon була виключно англомовною. Тепер гурт вирішив змінити вектор творчості, найближчі релізи будуть випускатися українською.

"Певний час ми не задумувалися над тим, чи нас розуміють - писали тією мовою, якою було зручніше. До того ж, з англомовними піснями в Україні легше - мало хто вслуховується в текст, а отже й оцінюють його не так ретельно. Говорити зі своїм слухачем спільною мовою складніше і відповідальніше. Але ми маємо що сказати і хочемо, щоб нас зрозуміли і запам'ятали", - прокоментувала зміну мовного формату гурту фронтвумен Аля Шандра.

Гурт Black Balloon_02

Звучання Black Balloon також зазнало змін. Гурт відступив від формату класичного рок-бенду. "Втеча" - перша пісня з електронними інструментами і синтезованими звуками. До того ж, це перший трек у співпраці із саунд-продюсером.

"Ми довго не могли закінчити роботу над піснею. Я написав мелодію два роки тому під враженням від "Заплуталась" Джамали. Але кінцеве аранжування ніяк не складалося. Дуже допоміг Артур Данієлян, завдяки його досвіду і професійності пісня нарешті зазвучала так, як нам хотілося", - розповідає гітарист гурту Олексій Бондаренко.

Гурт Black Balloon_03

У фінальній частині треку звучить головний риф пісні Spineless and Sublime гурту Fontaliza.

"Ми давні шанувальники Fontaliza. Навіть хотіли зробити кавер-версію Spineless and Sublime. Якось під час роботи над треком наш бас-гітарист Артур Стебловський, заради жарту, зіграв звідти риф. Партія лягла у трек так круто, що ми вирішили ЇЇ залишити. У Fontaliza питали, вони не проти", - каже барабанщик Євген Поповиченко.

Гурт Black Balloon_04

Фото обкладинки альбому – Женя Люлько. Автор тексту – Аля Шандра.

Гурт Black Balloon на початку 2012 року заснували Аля Шандра та Олексій Бондаренко. Тоді ж вийшов дебютний сингл – Cocktail. У грудні 2015-го був презентований дебютний міні-альбом – I Have Won (Not Really). Навесні цього року пісня Garage з останнього міні-альбому стала офіційним саундтреком фестивалю "Де кіно".

Артур Данієлян – саунд-продюсер, відомий за роботою з гуртами Qarpa, MetaMoreFozzey, Тартак, Без обмежень тощо.

Гурт Black Balloon_05

Залиште свій коментар

Вибір редакції