Окупант хоче створити офшорну зону в Криму

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Наразі ця ідея перебуває на стадії обговорення.

Окупаційна влада Криму обговорює проект створення офшорної зони на території півострова.

Про це повідомляє РБК із посиланням на джерело, близьке до "уряду". Зазначається, що згодом цю інформацію підтвердив так званий "глава республіки" Сергій Аксьонов.

Згідно з повідомленням, це необхідно для легального формату збереження інформації про інвесторів на території анексованого Криму.

"Наразі ця ідея перебуває на стадії обговорення. Вона обговорюється стратегічними міністерствами, зокрема Міністерством економічного розвитку. Пропозиції були і від депутатського корпусу, і від членів Ради Федерації, і від членів уряду РФ - знайти зручний варіант, який поки ще ніде не працював і який може бути вперше застосований в Криму. Поки ми ще до єдиного розуміння не дійшли", - розповів Аксьонов.

Нагадаємо, 19 квітня Міжнародний суд ООН погодився запровадити запобіжні заходів проти РФ для захисту національних меншин в Криму за позовом України. Розглядалося порушення положень Конвенції про запобігання усіх форм расової дискримінації. Суд наголосив, що порушення статей 2 і 5, на які посилається Україна у позові, спрямовані на захист людей від проявів дискримінації. Для запровадження тимчасових заходів сторона може позиватися лише тоді, коли є свідчення про акти расової дискримінації. 

Відео Міжнародний суд ООН частково задовольнив прохання України

Залиште свій коментар

Вибір редакції