Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Український режисер отримав нагороду під час Каннського кінофестивалю

Марисю Нікітюк відзначили нагородою за найкращий сценарій.

Український режисер та сценарист Марися Нікітюк отримала нагороду  за сценарій стрічки "Коли падають дерева" на церемонії 10 сесії ScripTeast Award, яка відбулася під час Каннського кінофестивалю.

Цьогоріч вже вдесяте під час Каннського кінофестивалю було представлено нагороду ScripTeast імені Кшиштофа Кешльовського за найкращий сценарій з Центральної та Східної Європи, написаний та розроблений в межах сценарної програми Незалежної Кінофундації.

У програмі взяли участь 11 проектів з 7 країн Центральної та Східної Європи.

"Цьогорічна нагорода імені Кшиштофа Кешльовського ScripTeast присуджується сценарію з неймовірним кінематографічним потенціалом. П'янке суцвіття персонажів та наративів, зіткане, щоб створити надзвичайний світ – водночас страшний, чарівний, чуттєвий та захопливий, і завжди дуже справжній. Письменницька уява блискуче грає на сторінках сценарію, і ми з нетерпінням чекаємо екранного втілення цього авторського бачення", - так пояснила своє рішення Консультативна рада.

Окрім почесної відзнаки, сценарій Марисі Нікітюк "Коли падають дерева" також отримав 10 тисяч євро на подальше виробництво фільму.

"Це дуже радісна подія особисто для мене і для проекту фільму загалом. Хоч це й велика відповідальність. Україна вперше взяла участь в програмі ScripTeast, і перемога мого сценарію, я сподіваюсь, розпочала гарну традицію для українських авторів та режисерів" – сказала Марися Нікітюк на врученні нагороди.

Марися Нкітюк Канни 2016
Марися Нікітюк

Роботою над фільмом займається компанія "Директорія Кіно", продюсер Ігор Савиченко, початок знімань заплановано на серпень 2016 року.

Український глядач зможе побачити стрічку вже 2017 року.

Залиште свій коментар

Вибір редакції