Команда Олега Скрипки з "Голосу країни" до уродин тренера спекла баян

Дата публікації

Сьогодні відомий український рокер святкує 49-річчя. 

Тренеру шоу "Голос країни", лідеру гурту ВВ Олегу Скрипці, який народжував дітей разом з дружиною, сьогодні 49 років йдеться у "Сніданку з 1+1".

Замість готуватися до прямих ефірів "Голосу країни", вихованці Олега Скрипки репетирували іншу пісню і власноруч пекли баян. Кажуть, сьогодні прогул виправданий. Адже їхній тренер - іменинник.

"Головний інгредієнт – любов усієї команди, це енергетика, це повага, побажання добра. Баян має бути дуже смачним, всередині солоденьке, кисленьке, як у нас в житті буває – і чорне, і біле, але разом це буде дуже смачно", - поділилися вихованці Скрипки.

Завжди не публічний співак тепер не відкрутився, що йому  - 49.

"Я багато років скривав свій день народження, поки не з'явився інтернет, вікіпєдії підступні", - сказав рокер.

 Скрипка завжди на іменини вимикає телефон, але цього разу, каже - зрадить традиції через роботу.

"Багато друзів мого кола їдуть закордон, щоб зв'язку не було, подалі кудись. Я так само не зроблю,бо у мене фестиваль. Бо у на Андріївському  узвозі я буду французів приймати дуже багато", - пояснив Олег.

Сьогодні  він з рідними, а завтра свій день народження Олег відгуляє з друзями у власному новому ресторані  молекулярної кухні. Співак каже - тепер його можна буде побачити не лише у ролі музиканта, а й кухаря.

Але танці та наїдки від Скрипки будуть завтра на Узвозі. Поки ж Олег привідкриває секрет - як збирається перемагати зі своїми вихованцями на шоу. За словами артиста, він наразі хоче зробити акцент на романсово-ліричному напрямку.

У підопічної Олега Олени Жигарєвої - свій секрет.

"Головне вії. Стрільнула туди, стрільнула сюди – і все, перемога в кишені", - жартує починаюча співачка.

Артем Кондратюк вірить, перемога вже у кожного, хто дійшов до фіналу.

Поки ж їхній останній спільний проект перед прямими ефірами  - зйомки візитки команди на рапсовому полі. Уже з цієї неділі хтось із  чотирьох вихованців Олега покине проект. 

Скрипка святкує 49-річчя

Скрипка святкує 49-річчя
Наступна публікація