Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Кварталівці" перепросили у Комарова за стьоб над його танцями

У другому концерті "Вечірнього Кварталу в Одесі" покажуть пародію на мандрівника.

Актори студії "Квартал 95" Степан Казанін та Олександр Пікалов у студії "Сніданку з 1+1" проанонсували суботній концерт. Знімання шоу відбувалося в Одесі.

"Перш за все, він цікавий тим, що була цікава сцена. Просто в морпорту. Одесити самі були в шоці, що можна зробити таку сцену", - розповідає Степан про концерт "Вечірнього кварталу в Одесі".

Його колега, Олександр Пікалов наголошує: цікавим був фінал.

"Ось така хмара, це ж все просто неба. Ну все, кажуть, буде дощ. Знесе все в море. І тут – фінальна пісня, останні слова, салют, блискавка і пішов дощ", - пригадує він.

На прохання "Сніданку з 1+1" було відзнято відео репетиції "кварталівців" із постановкою.

ВідеоОлександр Пікалов та Степан Казанін розказали про новий сезон "Вечірнього кварталу"

"Перша постановка. Комаров буде щасливий, що він - не один такий танцюрист", - прокоментував Казанін фрагмент, де колеги репетирують із Петром Чорним.

Степан розповів, що це була репетиція в школі, а до цього вони виїхали в ліс.

"Спочатку автори виїхали, днів п'ять писали безвилазно, з ранку до ночі. Щоб не відволікатися на родини, ні за хлібчиком сходити", - згадує він.

Людмила Барбір поцікавилася, як у такому ритмі працюється багатодітній матусі Олені Кравець. У відповідь на це Казанін порівняв колегу із "Леніним".

"У неї маленькі діти, вона дійсно як Ленін – спить мало, прокидається рано, лягає пізно", - жартує Степан.

На запитання про те, як вдається ловити інформаційну хвилю, Олександр Пікалов зазначив, що "завжди підбадьорює кредитна історія".

Нагадаємо, вже цієї суботи в ефірі "1+1" кварталівці представлять пародію на Дмитра Комарова. Пікалов завбачливо перепросив у мандрівника "за завтра".

Залиште свій коментар

Вибір редакції