Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Легендарний П'єр Рішар кумедно заспівав хіт "Весна" з Олегом Скрипкою

Зірка приїхав до української столиці, аби представити авторське вино.

Лідер гурту "ВВ" Олег Скрипка, до якого днями у гості прилітав легендарний французький актор П'єр Рішар, показав фото з цієї зустрічі.

На сторінці в Instagram Скрипка виклав фото, де зображений разом з Рішаром та іншими гостями.

П'єр Рішар та Олег Скрипка_3
instagram.com/o.skrypka

Звичайно ж, застілля не обійшлося без пісень. Олег виконав декілька своїх відомих композицій, зокрема хіт "Весна". Цікаво, що П'єр не втримався і кумедно підспівував своєму українському другу.

"Фантастичний винний вечір з моїм французьким другом - П'єром Рішаром. Легендарний актор, дуже світла і позитивна людина, яка надихає своїм життєвим оптимізмом, талантом та вмінням бачити цей світ прекрасним. П'єр закоханий у наше місто, він у захваті від української кухні, краси українських жінок, квітучого Києва, який вкотре радо зустрів його. А П'єр, навзаєм, потішив публіку своїми жартами, вишуканим вином та невичерпним позитивом!" - розповів про зустріч з французькою легендою Скрипка.

П'єр Рішар та Олег Скрипка_2
instagram.com/o.skrypka

До слова, син Олега Скрипки Устим вражав П'єра Рішара виконанням пісні французькою мовою

Нагадаємо, що днями П'єр Рішар прилітав до України, аби представити авторське вино. 82-річний актор вже понад три десятиліття займається виноробством та має виноградники на Півдні Франції.

Залиште свій коментар

Вибір редакції