Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Майлі Сайрус алегорично прокоментувала розрив з Гемсвортом

Співачка написала філософське есе у своєму фотоболгу.

Популярна співачка Майлі Сайрус, яка днями покинула чоловіка Ліама Гемсворта заради жінки, не так давно побувала в Альпах.

Саме подорож у гори спонукала 26-річну зірку пофілосовствувати на тему свого життя.

Так, на своїй сторінці в Instagram артистка опублікувала есе, в якому досить алегорично натякнула, на те, що розставання з Гемсвортом було неминучим.

Майлі Сайрус
instagram.com/mileycyrus

"Не воюйте з еволюцією, бо ви ніколи не переможете. Гора, на якій я стою, колись була під водою. Ці Доломітові Альпи не були створені за одну ніч, їм потрібні були мільйони років, щоб знайти цей чудовий вид. Мій тато завжди говорив мені: "Природа нікуди не поспішає". Мене вчили поважати планету, її процеси, і я сповнена рішучості ставитися так само до свого життя", - зазначила Сайрус.

Майлі Сайрус та Ліам Гемсворт
Associated Press

Зауважимо, що про те, що у стосунках пари не все добре, шанувальники пари почали подейкувати кілька місяців тому. І причин для цього було чимало. Спочатку Майлі публічно заявила, що не збирається народжувати коханому дітей. Після зізналася, що її, як і раніше, приваблюють жінки, а згодом співачку помітили без обручки.

Нагадаємо, Майлі Сайрус та Ліам Гемсворт одружилися вісім місяців тому, цьому передувала довга історія стосунків. Пара познайомилася під час знімань картини "Остання пісня" 2009 року. Через три роки Гемсворт освідчився коханій, однак вже за рік вони розійшлися. Знову дати шанс своїм стосункам Ліам та Майлі вирішили 2015 року, а наприкінці 2018-го Гемсворту таки вдалося відвести Сайрус під вінець. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції