Монро розсекретила таємницю світлин із "вагітним" животиком

У коментарі ТСН.ua зірка розповіла про майбутній сюрприз.

Епатажна травесті-діва Монро, яка сколихнула Мережу знімками із животиком, зізналася, у чому їхнє значення.

Артистка прокоментувала ТСН.ua свою нову фотосесію, що наразі активно обговорюється.

Справа в тому, що 13-го січня зірка святкуватиме день народження, до якого підготувала презент для фанів.

"До свого дня народження я завжди готую якийсь творчий сюрприз, в цьому році це буде мій перший кліп. Саме його народження символізує це фото з животом. Хоча, це навіть не кліп, а ціла історія з життя однієї жінки, метафоричне музичне кіно, режисером якого став Данило Євтухов, а сценарій написала мій директор Наталія Медведєва. Головні ролі виконали мої друзі.Цей шедевр абсолютно неформат для музичних каналів, і я дуже рада, що можу собі дозволити робити, знімати і співати, що я хочу!" - підкреслила Монро.

Монро _2
Прес-служба Монро

При цьому автором композиції виступила прихильниця зірки.

"До речі, пісня має ідентичну назву із моєю дебютною книгою "Хорошо, что я не баба". А написала її моя шанувальниця Олександра Жукова, причому після однієї зустрічі зі мною! Якось одразу відчула мій внутрішній стан і перейнялася моїм стилем життя. Ці імена можливо масовому глядачеві нічого не скажуть, але я вдячна долі за зустріч з ними, талановитими і ідейними, такими, як і я!" - зазначає артистка.

Нещодавно, під час спілкування із Катериною Осадчою в рамках програми "Світське життя" Монро заявила, що вже замислилася про дітей. У коментарі нашому сайту вона доповнила, що материнство, поки що, у неї не на часі.

Монро _5
Прес-служба Монро

Артистка має власну точку зору на таке делікатне та особисте для кожного питання про дітей.

"В інтерв'ю я міркувала про сурогатне материнство і дітей загалом. Найближчим часом діти не входять в мої плани. У суспільстві існує стереотип, що діти - це якась необхідність, без них життя неповноцінне і так далі. У мене щодо цього інша теорія. Наявність дітей не звільняє вас від відповідальності і розвитку свого життя! Не можна повністю розчинятися в дітях і думати тільки про них, забуваючи про свій розвиток. А ще трагічніше реалізовувати на дітях свої мрії і бажання що не здійснилися. Але це - довга розмова, тому зупинимося на тому, що діти - це прекрасно і цікаво, але не в моєму випадку", - підсумувала телеведуча та акторка.

До слова, за декілька днів до власного 39-річчя Монро запустила новий хештег #hbMonritta, котрим доповнює усі публікації, пов'язані зі своєю творчістю. Зірка згадує проекти та фотосесії за своєю участю.

Нагадаємо, травесті-діва Монро полюбляє вражати публіку неординарними фотосесіями та висловлюваннями. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: