На "1+1" стартує спецпроєкт "Мандруй Україною з Дмитром Комаровим"

Дата публікації
Перегляди
1843
Поділитись:
WhatsApp
Viber
На "1+1" стартує спецпроєкт "Мандруй Україною з Дмитром Комаровим"

Фото: пресслужба каналу "1+1"

Головний мандрівник країни вперше вирушить в експедицію Україною, щоб розкрити туристичний потенціал нашої держави і показати, де відпочивати цього літа, що подивитись та як відчути справжній екстрим.

З нагоди 30-річчя Незалежності України головний мандрівник країни Дмитро Комаров приготував особливий сюрприз.

Зовсім скоро на "1+1" відбудеться прем’єра спецпроєкту "Мандруй Україною з Дмитром Комаровим", на який чекають мільйони телеглядачів. Вперше телемандрівник вирушить досліджувати не далекі екзотичні куточки світу, а свою рідну Україну. Використовуючи свій фірмовий стиль та величезний досвід мандрів, Дмитро Комаров покаже Україну такою, якою її ще не бачив ніхто.  Активний відпочинок, екстрим та найнезвичайніші місця – тільки вже не в далеких країнах, а на рідній землі. 

Фото: пресслужба каналу "1+1"

Цього разу він мандруватиме не маловідомими та майже недоступними місцями, а туристичними стежками найкращих локацій України, щоб на власному досвіді довести: відпочинок в рідній державі – нічим не гірший, і навіть кращий за найвідоміші світові курорти. Окрім вже відомих туристичних напрямків, Дмитро Комаров відкриє нові місця для відпочинку. 

"Який він – п’ятизірковий відпочинок на "українських Мальдівах"? Де знайти Венецію, не виїжджаючи за межі власної країни? Що водиться в українській Амазонці? Я покажу вам справжні дива нашої держави. Україна настільки яскрава та приголомшлива, що тут знайде собі відпочинок по душі і справжній екстремал, і прихильник романтичного відпочинку на морському узбережжі, і шукач містичних пам’яток та місць сили, і навіть обізнаний гастрономічний турист. Ми покажемо українцям популярні місця відпочинку з нового ракурсу та відкриємо нові туристичні напрямки", – розповів Дмитро Комаров.

Фото: пресслужба каналу "1+1"

Кожен з випусків "Мандруй Україною з Дмитром Комаровим" розкриватиме туристичний потенціал країни в певній сфері. Телеглядачі побачать Україну екзотичну – з повним зануренням у світ дикої природи, уроками виживання у справжній пустелі та сафарі. Вони відкриють Україну романтичну – з райськими островами, чистою прозорою водою та найкращими місцями для insta-фото.

Фото: пресслужба каналу "1+1"

Містична Україна ошелешить давніми обрядами мольфарів та місцями неймовірної сили у Карпатах. Є і екстремальний туризм в нашій державі – із польотами, стрімкими падіннями та карколомними рекордами між небом і землею

Фото: пресслужба каналу "1+1"

Досліджуючи оздоровчі можливості нашої країни, Дмитро Комаров побуває на українському Мертвому морі та розповість про маловідомі, але по-справжньому цілющі місця. І на десерт телеглядачам відкриється гастрономічна Україна – не всім відомо, що наша країна славиться не лише смачними стравами, але і вишуканими делікатесами. 

Такого ще не було! Новий спецпроєкт Дмитра Комарова про найбільш приголомшливі місця України – дивіться найближчим часом на "1+1".

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1843
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація