Настя Каменських показала залаштунки репетицій "Голосу країни"

Настя Каменських показала залаштунки репетицій "Голосу країни"

Дата публікації
Перегляди
3594
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Настя Каменських показала залаштунки репетицій "Голосу країни"

Фото: instagram.com/kamenskux

Артистка поділилася, як відбуваються репетиції її з Потапом команди.

Тренер ювілейного сезону вокального шоу "Голос країни" NK | Настя Каменських показала, як відбуваються репетиції учасників команди NK і ПТП в своєму новому відеоблозі на YouTube.

"Це велике задоволення допомагати людям починати свій творчий шлях, продовжувати його і відкривати нові грані себе. Щоб вийшло класне шоу, іноді учасникам потрібно не просто вкласти сили в номер, але і десь переступити через себе, покинути свою зону комфорту. Як це було - дивіться в моєму відеоблозі", - прокоментувала NK.

Під час репетиції і роботи з кожним учасником важливо не просто дати професійну технічну підказку, але і підтримати морально. NK, маючи досвід наставника у вокальному шоу, знає, як змусити молодого артиста повірити в себе і налаштувати на гарний виступ.

"Номер в ефірі займає всього декілька хвилин, але кожен учасник до нього довго готується. Вони переживають дуже, і кожного потрібно підтримати. Я вже пройшла весь цей шлях, тому знаю, які слова підібрати, як мотивувати і налаштувати на потрібну хвилю кожного виконавця", - додала співачка.

Окрім того Каменських пояснила, чим крута їхня з Потапом тренерська команда.

"Наша тренерська команда крута тим, що я можу передати свій досвід роботи як на українському ринку, так і в Латинській Америці, США, Канаді та інших країнах. А Олексій, в свою чергу, - як досвідчений продюсер і хітмейкер".

NK і ПТП були не готові втратити ще одну учасницю, яка вразила своїм виступом, тому вперше в історії шоу запропонували двом вокалістам об'єднатися в дует. Таким чином, вони подарували шанс продовжити участь у шоу ще одній учасниці: в прямих ефірах виступлять Ерлан Байбазаров, Анастасія Картвелішвілі, Юлія Коровко і дует Катерина Степура та Максим Перепелиця.

Нагадаємо, що тиждень тому грайлива Настя Каменських п'ятьма мовами заспівала про карантин. Артистка випустила новий трек LA CUARENTENA.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3594
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація