Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ніна Матвієнко поділилася "великоднім" рецептом краси

Співачка розповіла про давній ритуал на Великдень.

Нещодавно Ніна Митрофанівна Матвієнко взяла участь з багатьма іншими українськими зірками у зніманнях благодійного календаря "Щирі. Свята". Своїми враженнями від фотосесії в автентичних традиційних українських костюмах розповіла у "Світському житті".

"Взагалі-то фотографуватися, одягати костюми, гримуватися - це все дуже надоїдливо й довго. Але на диво я на одне налаштувалась, а вийшло зовсім по-іншому. Все швидко дуже було, пунктуально", - поділилася Ніна Матвієнко.

ВідеоНіна Матвієнко: "Не хотіла б бути музейним працівником, бо саме - вже музейний експонат"

Для ілюстрації музею Гончара, Ніна Матвієнко зіграла роль «грудня». Народна артистка розповіла, як проходили зйомки. Також Ніна Митрофанівна поділилася знаннями з вишивки та крою.  

Ніна Матвієнко: "Не хотіла б бути музейним працівником, бо саме - вже музейний експонат"

Також співачка, яка нещодавно розповіла про експерименти з зовнішністю, поділилася своїм "великоднім" рецептом краси, бо саме Великдень і Покрова найулюбленіші її свята.

"На Покрову я обов'язково іду в церкву, на Великдень я іду на всеношну, дуже рідко таке буває, що не хожу, це тільки коли хворію. І вранці ми, усі дівчата, вмиваємося червоними яєчками і свяченою водою, щоб моє біле личко було таке красне, як яєчко і таке ж гладеньке", - поділилася Ніна Митрофанівна своїм святковим ритуалом.

Залиште свій коментар

Вибір редакції