Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Офіційно: Сергій Шнуров оголосив про розпуск "Ленінграда"

Також артист заявив, що взагалі може піти з музики після розпуску колективу.

Лідер популярного російського гурту "Ленінград" Сергій Шнуров, який наприкінці березня заявив, що має намір розпустити гурт, наразі офіційно оголосив про свій відхід і розпуск колективу.

Так, музикант під час прес-конференції, де розповів про підготовку до прощального туру гурту дев'ятьма містами Росії, заявив, що наразі "Ленінград" домігся всього і отримав численні премії.

Сергій Шнуров
vk.com/leningrad_top

"Угрупування "Ленінград" домоглося всього, чого могло, отримало будь-які можливі премії. Далі прагнути нікуди. Цим туром ми ставимо велику жирну крапку. Група абсолютно російська, тому ні про яке світове панування мова не йде. А тут ми для себе зробили все", - заявив музикант.

Також Сергій не заперечив, що взагалі може піти з музики після розпуску колективу, передає ТАСС.

"Ви даремно говорите, що Сергій Шнуров не може існувати поза музики. Я пам'ятаю себе в дитячому садку - я не грав ні на чому, не співав ніяких пісень, крім "Ялинки", - заявив Шнуров.

При цьому, лідер "Ленінграду" жартома зазаначив, що гурт може влаштовувати прощальні тури неодноразово, як це свого часу робила Алла Пугачова, яка щоразу повертається на сцену знову і знову.

"Хотілося б "прощатися", як Алла Борисівна. Але от навряд чи у мене так вийде", - пожартував Сергій.

Нагадаємо, що гурт "Ленінград" був сформований Сергієм Шнуровим 1997 року. Відмінною рисою творчості колективу стали ексцентричні пісні побутової тематики з великою кількістю нецезурной лексики. За цей час було випущено 19 альбомів. Шанувальники висловили сподівання, що цей розпад "Ленінграду" буде таким самим, як і 2008 року – тоді Шнур вже розпускав колектив, проте за декілька років вони повернулися на сцену. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції