Ольга Горбачова в новому кліпі заспівала в страусиній шубі Іри Білик

Ольга Горбачова в новому кліпі заспівала в страусиній шубі Іри Білик

Горбачова записала новий кліп

Співачка презентувала відео на пісню "Снег".

"Коли небо і земля зустрічаються - СНІГ починається",- таким слоганом почала рекламну кампанію свого нового кліпу Ольга Горбачова, яка поділилася, як пережила зраду чоловіка.

Сам же рекламний ролик виконувався на дуже незвичайній мові. Як розповідає Ольга, ідею незвичайної мови їй підказала старша дочка Поліна, навчила маму знімати в кліпах те, "чого в житті не буває".

Так народилася ідея зняти кліп і записати пісню словами навпаки. Результат цього магічного дійства можна було побачити в тизері кліпу. Сам же кліп, незважаючи на те, що його знімали в зворотному русі, вирішено було озвучити людською чарівною новорічною мовою!

Пісню "СНІГ" Юрій Нікітін вважає абсолютно новим етапом у творчості своєї підопічної і майбутньої дружини. Побачивши, як багатьох жінок надихає приклад возз'єднання їх пари, Юрій не тільки наполіг на написання пісні про справжнє жіноче щастя, але і приступив до підготовки навесні цього року серії особливих жіночих концертів.

На своїх сольних театральних виступах Ольга Горбачова розповість про те, як об'єднувати небо і землю, чоловіче і жіноче, просте і складне в кожен день нашого життя.

Нагадаємо, Горбачова зі сльозами на очах розповіла, як подруги "травили" її розмовами про суперниць. Артистка поділилася, як насправді проходив складний етап її розлучення.

Повʼязані теми:

Наступна публікація