Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Руслана підтримала світову акцію протестів за збереження клімату

Співачка закликала до порятунку планети та переходу на відновлювану енергію.

Українська співачка Руслана, яка днями побувала в експедиції в Ізраїлі, наразі як Амбасадор відновлюваної енергії у світі виступила зі спільною зі Стефаном Гзаенгером заявою на підтримку руху за спасіння планети.

Руслана_2

Молодь більш ніж у 100 країнах світу вийшла сьогодні на демонстрацію за наше майбутнє.  Вони глибоко переконані, що кліматичні зміни знищують Землю, а разом з тим ставлять під загрозу їх майбутнє.

Так,артистка та генеральний секретар Світової вітроенергетичної асоціації, член виконавчого комітет платформи Global 100% RE, оголосили про старт місії “Go 100% Renewable” та тематичний день на підтримку відновлюваної енергії, що відбудеться на початку літа.

Руслана_1

У зверненні йдеться про те що, використання викопного палива є найбільшим ризиком для майбутнього людства, зокрема, для молодого покоління.

Руслана_4

"Сьогодні у нас є унікальна можливість перейти на стиль життя, який більше не базується на небезпечних викопних джерелах палива чи атомній енергетиці, а в основі якого - невичерпна відновлювана енергія. Молодь, яка вийшла сьогодні на страйк, усвідомлює, що ми на порозі появи нової культури, в основі якої відновлювана енергія. І їх протест обумовлений необхідністю пришвидшення цього переходу на цю нову культуру", - заявила співачка.

Також Руслана та Стефан Гзаенгер висловили підтримку всім організаторам та учасникам руху #FridaysForFuturе та закликали всі покоління об’єднатися і зробити все можливе, щоби якнайшвидше досягти 100% відновлюваної енергії у всьому світі.

Руслана_6

"Перехід суспільства на 100% відновлюваних джерел енергії - це не лише питання збереження планети. Це також питання індивідуальної незалежності та гідності кожної людини. Для того, щоби об’єднати мільйони тих людей, які прагнуть працювати разом з нами над майбутнім на чистій енергії, ми на початку літа організуємо спеціальний тематичний день", - йдеться у заяві.

Нагадаємо, нещодавно Руслана презентувала у Києві енергетичну ініциативу Global 100% RE UKRAINE.

Залиште свій коментар

Вибір редакції