Ліла Вейна покарають за те, що він в камері слухав плеєр

Репер Ліл Вейн буде покараний за те, що в камері, де відбуває покарання, слухав плеєр та ховав його у пакеті від чіпсів.

 Співробітники виправного комплексу Рікерс Айленд в Нью-Йорку виявили у популярного американського репера Ліла Вейна заборонені предмети - навушники і зарядний пристрій для аудіоплеєра.

Навушники і зарядка були заховані в пакеті з-під картопляних чіпсів. Предмети перебували у сусіда Ліла Вейна по камері, їх вдалося виявити, коли плеєр випадково включився. Обом в'язням загрожує дисциплінарне покарання, у тому числі й ізоляція від сусідів по камері.

Правила Рікерс Айленд не дозволяють ув'язненим мати у себе які-небудь інші навушники, крім тих, що продаються в тюремному магазині. Навушники Вейна були передані реперу з вулиці.

Ліл Вейн відбуває у в'язниці Рікерс Айленд річний термін за незаконне володіння зброєю. У разі гарної поведінки він може звільнитися вже в листопаді. Він сів у в'язницю на початку березня, інцидент з навушниками став першим випадком порушення правил виправної установи.

Читайте також:

Візит до зубного врятував репера Ліла Вейна від в'язниці

Журналісти помилково оголосили репера Ліла Вейна убитим

Оприлюднені телефонні розмови Майкла Джексона з друзями

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: