Том Круз вразив оголеним торсом навіть скептичних панянок

Дата публікації
Перегляди
2710
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Том Круз вразив оголеним торсом навіть скептичних панянок

Критики стверджують, що нова роль стане для Круза новим випробуванням популярності.

Том Круз в образі Стейсі Джеккса, героя нового фільму «Рок на віки»
Том Круз з'явився на червневій обкладинці журналу W в образі Стейсі Джеккса, героя нового фільму "Рок на віки". 49-річний актор знаходиться у прекрасній формі.

Дивіться фото: Вічно молодий Том Круз підсів на віскі і влаштував кохання утрьох

Круз розповів про те, наскільки йому близький цей персонаж.

"Знаєте, що? Я влаштовував сцени з "ризикованого бізнесу" по всьому будинку. Я співав пісні Боба Сігера. Мама працювала, сестри теж не було вдома, і я врубав музику на повну гучність. Я вчився танцювати по шоу Soul Train. Я помітив, що якщо хлопець вміє танцювати, він привертає до себе багато уваги, дівчата хочуть потанцювати з ним. Я дуже старався повторити всі рухи", - зізналась зірка.

Як виявилось, вжитись в образ брутального рокера Стейсі Джеккса Тому Крузу було нелегко.

"Кеті [Холмс] любить мюзикли. Вона співає і танцює. Ми разом вивчали історію мюзиклів. А Сурі любила "Лак для волосся". З дітьми доводиться дивитися все знову і знову. Я дивився "Лак для волосся" разом з Сурі раз 15. Я знав, що Адам Шенкман - прекрасний режисер, тому я домовився про зустріч з ним і поцікавився: "Який мюзикл будемо екранізувати?". Він відповів: "Рок на століття". Ми пішли і подивилися постановку в Лос-Анджелесі і я зрозумів, що поняття не маю, як зобразити такий персонаж. Мені довелося шукати свого власного Стейсі Джеккса", - стверджує він.

У фільмі буде чимало сексуальних сцен, однак у них усіх є вища мета: "Нам доводилося робити акцент на сексуальність через характер персонажів і пісень. Він співає: "Я хочу знати, що таке любов".

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2710
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація