Син священика Назар Бецель помирився з батьком на "Голосі країни-6"

Одним з найяскравіших моментів випуску став виступ 19-річного рокера-сина священика зі Львова.

Минулої неділі на "Голосі країни-6" в ефірі каналу "1+1" відбувся останній раунд "нокаутів", під час якого за право потрапити у прямі ефіри боролися учасники з команд Святослава Вакарчука і Потапа.

Одним з найяскравіших моментів випуску став виступ 19-річного рокера-сина священика зі Львова Назара Бецеля, який емоційно виконав пісню "Танець пінгвіна" Кузьми "Скрябіна".

"Ця пісня на межі радості і печалі. І її потрібно було так і виконати. Ти так і зробив це, по-своєму", - прокоментував виступ його тренер Потап.

Голос країни нокаути_2
Назар Бецель

Зазначимо, батьки Назара не підтримували захоплення сина музикою і сподівалися, що він присвятить своє життя служінню Богу. Тому справжнім сюрпризом для всіх стала поява на проекті батька Назара -Тараса, який вперше приїхав, щоб підтримати сина.

"Я люблю свого сина, це набагато сильніше, ніж гордість. І я хочу сказати всім, щоб ми всі любили своїх дітей такими, якими вони є" - сказав зі сцени батько Тарас.

Голос країни нокаути_5
Отець Тарас

Крім того, що Назару вдалося нарешті помиритися зі своїм батьком, він також отримав можливість продовжити боротьбу за звання "Голосу країни-6" у прямих ефірах.

Для Святослава Вакарчука прощання із кожним з учасників його команди, які не пройшли у прямі ефіри, було дуже болючим. Так, під час "нокаутів" покинути проект довелося кримському татарину Ескендеру Іслямову, який драматично виконав хіт Елтона Джона "Believe".

Голос країни нокаути_4
Ескендер Іслямов та Святослав Вакарчук

"З усіх учасників, які не в моїй команді, я за тебе переживаю найбільше. Тому що для мене ти менш голосистий, але при цьому у тебе бажання більше, ніж у всіх інших. І це бажання народжує в тобі вокал. Сьогодні ти зайвий раз це довів" - прокоментував виступ Іван Дорн.

Незважаючи на потужне виконання композиції, Ескену все-таки довелося поступитися місцем на червоному кріслі своїм колегам по команді і покинути проект. Прощаючись з Ескендером, лідер "Океану Ельзи" вийшов на сцену з кримськотатарським прапором і нагадав про свою обіцянку, дану йому ще під час "сліпих прослуховувань": "У нас скоро буде концерт у Львові. Ескендер, я дуже хочу, щоб ми там з тобою разом заспівали кримськотатарську пісню".

Уже в неділю, 15 травня, о 21:00 на "Голосі країни-6" на телеканалі "1+1" розпочнуться прямі ефіри, де долю учасників вже будуть вирішувати глядачі шляхом SMS-голосування.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: