Періс Хілтон відмовили у в'їзді до Японії

Періс Хілтон не пустили до Токіо. Міграційна служба Японії відмовила їй у в'їзді до країни через її умовний тюремний термін.

Періс Хілтон
Світську левицю Періс Хілтон не пустили до Японії. Співробітники міграційної служби відмовили їй у відвідуванні японської столиці незабаром після того, як літак, в якому Хілтон прилетіла з Лос-Анджелеса, приземлився в токійському аеропорту Наріта.

Представники японської влади провели з Хілтон бесіду і за її підсумками прийняли рішення не пускати світську левицю до міста. Чиновники пояснили свою відмову проблемами із законом, нещодавно знову виникли у 29-річної американки: в міграційній службі заявили, що люди, що знаходяться під слідством або отримали умовний тюремний термін, не мають права в'їзду до Японії.

Кілька днів тому Періс Хілтон отримала умовний термін за зберігання кокаїну. Також її зобов'язали виплатити штраф у розмірі двох тисяч доларів і пройти курс лікування. Крім того, суд вказав, що у разі повторного порушення закону протягом умовного терміну їй буде загрожувати реальне тюремне ув'язнення.

Читайте також:

Періс Хілтон заарештували в Лас-Вегасі за зберігання кокаїну

Періс Хілтон приїде в Київ за мільйоном доларів

У будинок Періс Хілтон намагався потрапити невідомий з ножами

Періс Хілтон відмовили у в'їзді до Японії

Періс Хілтон відмовили у в'їзді до Японії

Повʼязані теми:

Наступна публікація