Жінка провела онлайн-трансляцію своїх пологів у Twitter

Жінка провела онлайн-трансляцію своїх пологів у Twitter

Фото: Daily Mail

За появою на світ маленького Оскара в режимі онлайн стежили сотні передплатників мікроблога його матусі.

Фіона Стар-Стоун- / Фото: Daily Mail
Британка Фіона Стар-Стоун, яка народжувала вдома у місті Стаффорд, провела онлайн-трансляцію появи на світ своєї дитини в популярному сервісі мікроблогів на Twitter.

Стар-Стоун народила хлопчика, якого назвала Оскаром, минулої п'ятниці. За його появою на світ в режимі онлайн стежили сотні передплатників мікроблога 34-річної жінки.

Пологи тривали 13 годин, за цей час Фіона Стар-Стоун встигла залишити дев'ять повідомлень. "Перейми стали частішати... Я повинна лягти і відпочити, потрібно сконцентруватися!", — таким був один із перших записів.

Потім вона описувала свої відчуття, скаржачись на "божевільний" біль. Останнім записом у Twitter була фотографія мами з немовлям: "Представляю вам Оскара Джона Майкла Віктора Стоуна".

"Я хотіла розвіяти міфи про процес народження дитини. У цьому немає нічого жахливого. Я показала, що в процесі можна навіть залишати повідомлення у Twitter, — пояснила Фіона Стар-Стоун своє рішення провести онлайн-трансляцію пологів. — Мене підтримувала така кількість людей — це був справді незабутній досвід!".

Вона зазначила, що Оскар народився здоровим і без будь-яких ускладнень. Це вже друга дитина Стар-Стоун.

Читайте також:

YouTube відкрив галерею роликів з циклу "Життя за один день"

Американський сервіс представив розклад усіх подій у Мережі

Рок-фанатка народила сина під час "британського Вудстоку"

Повʼязані теми:

Наступна публікація