Американський сервіс представив розклад усіх подій у Мережі

Після реєстрації на ресурсі користувачі зможуть переглянути розклад популярних подій за різними категоріями.

Американський сервіс Live Matrix представив розклад усіх подій в Мережі. На цьому ресурсі користувачі зможуть дізнатися про дату початку різних онлайн-подій. Наприклад, там буде публікуватися інформація про показ онлайн-відео-та аудіо трансляції. Також на сервісі буде викладатися розклад онлайн-аукціонів, різноманітних турнірів та інших віртуальних подій в Мережі.

Після реєстрації на ресурсі користувачі зможуть переглянути розклад популярних подій за такими категоріями, як "Спорт", "Новини" або "Покупки". При цьому користувачі зможуть відсортувати події як за джерелом, так і за популярністю, тобто за кількістю користувачів, які додали подію у свій календар.

Доступ до Live Matrix відкритий для користувачів, а також для організаторів заходів та мовників, які ведуть трансляції в Мережі. При цьому користувачам ресурсу надається можливість додавати інформацію про майбутні заходи.

Бета-тестування цього сервісу тривало більше трьох місяців. За цей час розробники поліпшили інтерфейс і додали інтеграцію з соцмережами Facebook і Twitter. За заявою Live Matrix, в їхньому розкладі публікується інформація про більш ніж 100 тисяч мережевих подій за тиждень. У майбутньому вони розраховують збільшити цей показник.

Читайте також:

"Мусульманське братство" відкрило "ісламський Facebook"

Apple представила нові продукти: серед них конкурент Facebook і Twitter

У Фінляндії право на швидкісний Інтернет зарахували до основних прав людини

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: