Twitter за місяць відвідали 190 мільйонів людей

На мікроблогерський сервіс Twitter зайшли 190 мільйонів унікальних відвідувачів, а зареєстровані користувачі в середньому відсилали по 65 мільйонів записів на день.

У травні 2010 року на найбільший у світі мікроблогерський сервіс Twitter зайшли 190 мільйонів унікальних відвідувачів, а зареєстровані користувачі в середньому відсилали по 65 мільйонів записів на день.

У квітні, за оцінками адміністрації сервісу, відвідуваність становила 180 мільйонів користувачів у день. У лютому щоденно відсилалися 50 мільйонів записів. Відвідуваність не дорівнює кількості зареєстрованих користувачів. Останній показник не уточнюється.

Багато відвідувачів використовують Twitter як медіа, тобто є скоріше читачами, ніж блогерами або мікроблогерами, зазначають дослідники.

Оцінки відвідуваності, наведені адміністрацією Twitter, значно вище незалежних. Так, за даними аналітичної компанії comScore в травні сервіс відвідало лише 83,6 мільйона унікальних користувачів.

Зазначимо, що нещодавно керівництво бібліотеки конгресу США ухваливо рішення створити архів всіх повідомлень, опублікованих користувачами соціальної мережі Twitter.

Читайте також:

Соціальні мережі заважають сексуальному життю молоді

Китайська компанія купує "Одноклассники" та "Вконтакте"

В США представили перший електронний журнал майбутнього

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: