Смілива Джолі позувала для глянцю в оточенні гепардів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Зірка написала відкритий лист про відповідальність людства.

Голлівудська кінодіва Анджеліна Джолі змінила образ фатальної жінки на приборкувачку гепардів. Для нового номеру Harper's Bazaar зірка знялася у фотосеті із хижаками.

До 150-річного ювілею видання Анджеліна позувала у пустелі Наміб та написала відкритий лист зі своїми роздумами про права жінок та відповідальність людства перед прийдешніми поколіннями.

Розпочала його Джолі думкою про те, якою була читачка першого журналу Harper's Bazaar у 1867-му.

Анджеліна Джолі з гепардами_6
harpersbazaar.com
Джолі знялася із гепардами

"Світ був без автомобілів, антибіотиків та електричного освітлення. Більшість людей не жили довше, ніж 50 років. А жінки, як і раніше, могли померти під час пологів", - зазначає кіноакторка.

Також селебріті нагадує, що тодішнім жінкам не давали права опановувати професії та голосувати на виборах.

"Уявіть, що якщо читачка Bazaar могла б нас наразі бачити, вона була б приголомшена. І якщо вона доводила свої права у житті, припускаю, вона була б вдячною", - продовжує багатодітна мама.

Анджеліна Джолі з гепардами_5
harpersbazaar.com
Зірка написала про відповідальність людства

Анджеліна Джолі з гепардами_2
harpersbazaar.com

До слова, трьох гепардів, з котрими позувала акторка, надав фонд The N/a’an ku sê Foundation's. Він опікується цими тваринами, популяція котрих за останнє століття зменшилася на 89 відсотків. Відповідно, знімання із хижаками є способом привернення уваги до проблеми браконьєрства.

Анджеліна Джолі з гепардами_4
harpersbazaar.com
Джолі знялася із гепардами

"Ці гепарди не є домашніми тваринами, і жодне дика тварина не повинна ставати такою. Вони надихають нас на те, щоб допомогти зберегти цих унікальних величних істот в дикій природі, - підкреслила Джолі.

Анджеліна Джолі з гепардами_3
harpersbazaar.com

Безстрашна артистка у білих сукнях фотографувалася впритул до гепардів.

Нагадаємо, для Анджеліни Джолі подібні сміливі експерименти є звичними. Зокрема, декілька місяців тому зірка їла павуків у Камбоджі та годувала ними дітей.

Залиште свій коментар

Вибір редакції