Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Сніданок з 1+1" переїжджає у студію просто неба

Окрім звичної студії команда проекту облаштувала затишну терасу просто неба із мальовничою панорамою на ранковий Київ.

Відсьогодні, 3 серпня, випуски ранкового шоу "Сніданок з 1+1" виходять одразу з двох локацій.

Окрім звичної студії команда проекту облаштувала затишну терасу просто неба із мальовничою панорамою на ранковий Київ. Нову локацію відкрила уся зіркова четвірка ведучих "Сніданку з 1+1" - Людмила Барбір, Руслан Сенічкін, Неля Шовкопляс та Єгор Гордєєв.

"Сніданок з 1+1" просто неба_1
прес-служба каналу "1+1"

На відкритому майданчику окрім гостьової зони з’явилась і літня кухня, де сьогодні ведучі "Сніданку з 1+1" разом із професійним барменом приготували легкі літні коктейлі.

"Цього року літо проходить дуже швидкими темпами – не встиг закінчитися сезон дощів, як вже минуло два місяці. Тому ми вирішили вхопити літо "за хвіст" і провести його останній місяць на свіжому повітрі. Нам настільки сподобалося там працювати, що вирішили не обмежуватися календарними рамками і хочемо максимально продовжити літню атмосферу, наскільки дозволятиме погода. Отже, плануємо залишитися тут до перших холодів", - розповідає про задум директор департаменту ранкового мовлення каналу "1+1" Юлія Жмакіна.

Відео"Сніданок" просто неба - щодня о 6:30 на каналі "1+1"

Сніданки просто неба! Дивись ранкове шоу "Сніданок з 1+1" щодня о 6:30 на каналі "1+1". 

"Сніданок" просто неба - щодня о 6:30 на каналі "1+1"

Тим часом "Сніданок з 1+1" продовжує давати корисні поради про безпеку на дорозі від Павла Черепіна та юридичні консультації від Лаврентія Царука, ділитися правилами здорового харчування від Лори Філіпової та особливостями етикету від Юлії Юдіної. А також уся країна спостерігає за процесом схуднення ведучої Нелі Шовкопляс під наглядом дієтолога Наталії Самойленко. За 4 тижні ведуча вже скинула 9 кілограмів зайвої ваги, аби попередити ризик цукрового діабету.

"Сніданок з 1+1" просто неба_3
прес-служба каналу "1+1"

Дізнавайтеся, які сюрпризи підготувала команда "Сніданку з 1+1" на новій локації в будні з 6:30 на каналі "1+1".

Вибір редакції