Сусіди розповіли, як гола Розинська розвішувала білизну на балконі

Дата публікації
Перегляди
16к
Сусіди розповіли, як гола Розинська розвішувала білизну на балконі

Сама Розинська не дуже полюбляє згадувати деякі моменти з минулого

Відома теледіва звикла епатувати інших ще з дитинства.

Свої перші гроші Наталя Розинська заробляла відвертими знімками, в університеті вчилася погано, а сусіди досі з жахом згадують її у дитинстві.

"ТАБУ" пригадує – під час передвиборчої програми Наталя Розинська ходила по квартирам. Серед іншого вона розповідала людям, що у неї самої було важке дитинство – старенька квартира.

До цього будинку й пішли журналісти, аби дізнатися про дитинство Наталі Розинської. Тут вона прожила перші 19 років. Щоправда, тоді її звали інакше – Наташа Петрова. Сусіди кажуть – нічого доброго про неї сказати не можуть.

Пані Софія, що мешкала на поверх нижче  від Наташі, каже, що та їй "наробила великої кривди". Розповідає, щ о за три останні роки, що вона тут жила, та тричі заливала пенсіонерку: "Я приходжу додому, а тут фекалії! Ще й тріщин понароблювала у цій квартирі". Збитків так і не компенсувала.

Сусідка розлючена на Наталю, тому легко згадує минуле – каже, що Наташа втратила маму в 11. Підтверджує слова Розинської – вона дійсно рано почала сама заробляти:

"Її бабця мені розповідала, що Наташа собі заробляла знімками… ну ви розумієте, якими… А розвішувати речі на балкон вона виходила голою! Ви чули таке! То був жах!" – ділиться спогадами Софія.

Також вона згадує, що бабця Петрової чи то приховувала, чи то не знала, що у її онучки рано з'явилися заможні залицяльники. Сама ж Розинська слова сусідки називає наклепом, бо ця бабця її з дитинства не любила.

Наташа Петрова навчалася не в звичайній школі, а в єдиній російськомовній у Львові. Саме її випускниками є ідеолог російської приватизації Анатолій Чубайс та вічний опозиціонер Григорій Явлінський. Згадує, що була відмінницею – хвалиться, що закінчила школу з трьома "четвірками".

А ось викладачі ЛНУ ім. Франка, навчанням у якому пишається "Розіта", говорити про неї відмовляються категорично: "Розинська не варта, щоб про неї щось казати", - запевняє один з них. Інші чомусь взагалі лякаються, коли чують її прізвище. А ось одногрупники кажуть, що навчалася вона погано – часто перездавала іспити і заліки. У випадку невдач викладачам натякала на своїх впливових знайомих.

Серед її чоловіків-високопосадовців були мільйонер Микола Рогуцький, львівські чиновники Тарас Козак, Ігор Шурма та Сергій Медведчук. Двоє останніх – непересічні члени СДПУ(о). До речі, саме у розквіт цієї партії Наталка взяла собі псевдонім на честь її символу – троянди.

Саме у період розквіту цієї партії Петрова стає Розинською та починає працювати на телебаченні: "У 18 років я була зіркою львівського ТБ. Пахала як кінь", - згадує Наталя.

А потім був переїзд до Києва, робота на державному каналі і купівля квартири у самому центрі Києва. Її ремонт на скромну зарплату інакше як дивом не назвати – таку розкіш може собі дозволити лише дужа заможна людина. Тут і оселився після переїзду майор Микола Мельниченко. Його й називає "Розіта" головним чоловіком свого життя, ніколи не згадуючи про іншого – свого рідного батька.

"Від свого рідного батька відмовилась. Бідний, нещасний, працює на автобусному заводі", - розповідають про Миколу Петрова колишні сусіди телезірки. У жодному інтерв'ю вона не згадує ні про тата, ні про другу бабусю. Вони, натомість, говорять про неї лише найкраще і намагаються забути образу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Розинська та Мельниченко відгуляли весілля у колі друзів та родичів

Батько запевняє – донька ніколи не була настільки самотньою та нещасною, як сама розповідає. Бабуся Ольга розповідає, що вони допомагали їй у дитинстві як могли, навіть оплатили навчання у виші, коли Наталка не попала на бюджет.

Ольга зізнається, що з онукою не спілкується кілька років – через її чоловіків. А ось її батько зі своїм тезкою – Мельниченко – познайомився за кілька хвилин до одруження. Каже, що постояли один з іншим, як чоловік з чоловіком.

На весіллі почесні місця були відведені лише батькам Миколи Мельниченка. Тільки вони й благословили молоде подружжя. Батькові Наталки знайшлося місце лише на гальорці.