Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Подкопаєва проміняла гімнастику на йогу, але не може сісти в позу лотоса

Лілія Подкопаєва закохалась...у йогу

Уже півроку як олімпійська чемпіонка Лілія Подкопаєва не визнає активні заняття спортом. І дедалі частіше стає на голову та розслабляє м'язи. Без йоги Тіней гімнастка тепер не може прожити і дня, йдеться в сюжеті ТСН.Оосбливе.

"Воно все випливає одне з одної вправи, це не розірване, не фітнес, в якому ти встав в позу, потім встав в іншу", - каже Лілія.

Ознайомлення з йогою в Лілі Подкопаєвої сталося ще 10 років тому. Але тоді - не вразило.

"Я приходила колись в зал на тренування, я починала сміятися. Мені здавались ці вправи якимись смішними, якимись неприродними", - розповідає дівчина.

Але у квітні цього року все змінилося. Гімнастка настільки захопилася йогою, що навіть вирішила займатися нею постійно. Гімнастка, танцівниця, ще й тренер. Подкопаєва зізнається - хоча її тіло звикло до фізичних навантажень, є речі в йозі, які вона зробити не може.

"Є такі моменти, коли я не можу, ось, наприклад, сісти в позу лотоса. Закачані тазостегнові суглоби, коліна болять, гомілкостопи. Потрібно внутрішньо навчитися правильно дихати", - розповідає гімнастка.

Подкопаєва проти індивідуальних занять із тренером. Їй зручніше просто займатися із кимось поруч.

"Мені дуже подобається, я дивлюся на дівчат, які там займаються. Інколи встаєш - настрій не той і начебто сил немає, і втомився, але розумієш, що ну як це інші дівчата у них виходить, і вони можуть себе змусити, а ти що найгірша. Ти, що слабше всіх? І ось це мене стимулює", - розповідає дівчина.

Йога і поправити здоров'я допомагає, і внутрішньо заспокоює, а ще-гармонізує особисте життя. Подкопаєва певна - у заняттях йогою знайшла себе. Щоби завжди мати добрий вигляд спортсменка стежить і за раціоном. Хоча зізнається, що дієти не любить.

Подкопаєва не відкидає - щоб поглибити свої знання з йоги, поїде на її батьківщину в Індію. Але поки займатиметься в Україні.

Відео Лілія Подкопаєва закохалась у йогу

Залиште свій коментар

Вибір редакції