Зірка "Інтернів" Крістіна Асмус побідкалась на голодне дитинство

Батьки тримали маленьку Крістину в їжакових рукавицях і дівчинці здавалося, що все її життя під забороною.

У Варі з Інтернів було важке дитинство
В одному з останніх інтерв'ю зірка "Інтернів" Крістіна Асмус розповіла, що не завжди її життя було легким та безхмарним.

"Нашій сім'ї взагалі ніколи нічого легко не давалося. Ми з мамою, татом і трьома сестричками жили дуже скромно. Спочатку в комуналці, потім у крихітній двокімнатній хрущовці в Королеві. І якось вшістьох там розміщувалися", - розповіла актриса в інтерв'ю "Каравану історій".

"У комуналці було справжнє пекло. Бруд, розруха, а ми ще зовсім маленькі. Тато щоранку о 6:00 їхав на роботу. Приїжджав пізно ввечері і ще ніч безперервно міг сидіти на кухні і няньчитися з моєю піврічною молодшою ​​сестричкою. Словом, жили ми непросто, але ніхто не скаржився ... "

За словами Асмус, частенько бувало таке, що сім'я ледве зводила кінці з кінцями: "Пам'ятаю, траплялися такі дні, коли в холодильнику не було нічого, крім банки хрону. Ну, ні - значить, ні. Треба почекати, поки батьки отримають зарплату ... Якось перебивалися".

Іноді Христину «підгодовували» подружки - "виносили мені на сходову площадку печиво і ковбасу".

Оскільки з чотирьох років дівчинка серйозно займалася гімнастикою, всяку смакоту були для неї табу:

У Варі з Інтернів було важке дитинство
"У гімнасток, як відомо, жорсткі обмеження у всьому. Я ні цукерок в дитинстві не їла, ні тортів, ні тістечок. У мене навіть дня народження як такого не було. Батьки, звичайно, вітали, але який день народження без торта? А він був під забороною ... "

"Взагалі маленькою мені здавалося, що все життя у мене під забороною. Це однолітки могли їсти що хочуть, бігати у дворі, дуріти, а у мене все було підпорядковане розпорядку і суворому розкладу. Якщо і проявилися в моєму характері сила і витривалість, то, звичайно, завдяки спорту. Зі мною ніколи ніхто не сюсюкав, от і доводилося самій з усім справлятися", - сумно резюмувала Асмус.

Читайте також:

ЗМІ: Крістіна Асмус крутить роман з одруженим Охлобистіним

Найбажаніша жінка Росії не має автомобіля і носить Луї Віттон

Повʼязані теми:

Наступна публікація