Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Учасниці "Модель XL" дефілюватимуть на висоті 9-поверхового будинку

У новому випуску дівчата долатимуть власні страхи та навчатимуться працювати у команді.

У новому впуску другого сезону революційного проекту "Модель XL" глядачі побачать, як учасниці долатимуть власні страхи та навчатимуться працювати у команді із конкурентками.

Так, усі 12 конкурсанток будуть розподілені у пари для проходження екстремальних завдань від суддів Тетяни Мацкевич, Андре Тана та Богдана Юсипчука.

"Модель XL"_1
прес-служба каналу "1+1"

Цього разу у кожної дівчини з пари буде власне завдання: одна з пишних красунь має навчитися правил дефіле під наглядом українського дизайнера Андре Тана, а інші дівчата вивчатимуть правила позування від Тетяни Мацкевич.

"Модель XL"_3
прес-служба каналу "1+1"

Після цього конкурсантки мають обмінятися отриманими знаннями: одні навчити суперниць правильно ходити подіумом, а інші - красиво позувати під час фотосесій. Як результат, учасниця, яку суперниця вчила позуванню, має здолати власні страхи та зробити вдалі кадри під час фотосесії під водою, а інша після уроку з дефіле від конкурентки - пройтися незвичайним подіумом на висоті 9-ти поверхового будинку.

"Модель XL"_2
прес-служба каналу "1+1"

Запеклим конкуренткам, які ще кілька тижнів тому навіть не віталися у "модельному будинку", доведеться працювати разом. Наталія Петрик та фотограф Ганна Грищенко (Тріша), незважаючи на нещодавні чвари, будуть змушені працювати у одній команді.

Улюблениці Андре Тана Ганні з Києва доведеться підтримати емоційну доньку мера міста Добромиля Наталю під час фотосесії у басейні, яка кілька разів ледь не загинула у воді, тому досі боїться плавати.

"Модель XL"_4
прес-служба каналу "1+1"

"Я тричі ледь не втопилася, коли відпочивала біля водойми, тому тепер в мене панічний страх води. Якби мені хтось сказав, що я буду добровільно занурюватися в басейн, де не відчуватиму дно, я б не повірила. Не впевнена, чи мені вдасться побороти власний страх. Єдине, що мене заспокоює - це те, що в басейні є водолази, які зможуть мені допомогти", - зізналася дівчина.  

"Модель XL"_5
прес-служба каналу "1+1"

Як дівчата  будуть долати власні страхи та підтримувати головних конкуренток, від яких залежить їхня участь у проекті, дивіться сьогодні о 21:45 на телеканалі "1+1" у новому випуску проекту "Модель XL".

Залиште свій коментар

Вибір редакції