Улюбленець глядачів "Голос. Діти" заспіває в дуеті з Олегом Скрипкою

Дата публікації
Перегляди
2755
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Улюбленець глядачів "Голос. Діти" заспіває в дуеті з Олегом Скрипкою

Участь у проекті "Голос. Діти" закінчилася для Роми на етапі сліпих прослуховувань

Скрипка стримав обіцянку, яку дав Роману Сасанчину

Завтра учасник проекту "Голос. Діти" Рома Сасанчин виступить на одній сцені з Олегом Скрипкою, вони заспівають O Sole Mio на сцені Палацу Україна.

Доля хлопчика з далекого села Сади Тернопільської області сколихнула не тільки всю Україну, а й зоряних тренерів проекту "Голос. Діти". На жаль, участь у проекті "Голос. Діти" закінчилася для Роми на етапі сліпих прослуховувань. Зоряні тренери Тіна Кароль, Олег Скрипка та Світлана Лобода не повернулися до хлопчика з унікальним голосом. Рома не відразу зрозумів, що не пройшов далі, адже він був налаштований іти в команду Олега Скрипки.

"Ромчик, я обов'язково подумаю над тим, щоб ми з тобою заспівали разом, - пообіцяв тоді Олег. - Я дійсно цього хочу. Тому що ти феномен. Таких дітей дуже мало. Мені шкода, що я втратив свій шанс взяти тебе в команду".

Олег Скрипка стримав слово. Завтра новоспечений дует заспіває на сцені Палацу Україна в рамках великого сольного концерту українського скрипаля-віртуоза Василя Пападюка. Серед запрошених зірок, які виступлять в цей вечір - Марія Бурмака, Ольга Чубарева, Марічка Яремчук, Вадим Красноокий, Петро Мага.

Початок концерту о 19.00.

Наступна публікація