Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ВІЛ-інфікований Чарлі Шин став представником бренду презервативів

ВІЛ-інфікований Чарлі Шин став представником бренду презервативів

Зірка зголосився підтримати принципово нові кондоми.

Голлівудський актор Чарлі Шин, який у листопаді минулого року на весь світ зізнався, що ВІЛ-інфікований, став представником бренду презервативів.

Лондонська кампанія з виробництва іграшок для дорослих підписала із Шином контракт.

Відтепер Чарлі є послом бренду нового виду презервативів компанії, Lelo Hex. Так, Шин вже встиг знятися у рекламному ролику нового продукту, в якому розмірковує про проблему із використанням презервативів у деяких людей.

"Я думаю, що люди пов'язують слово "презерватив" із меншим задоволенням, з меншою кількістю контакту", - говорить він. "П'ять секунд незручностей можуть абсолютно убезпечити від потенційного горя і страждань на все життя".

Актор зауважив, що багато людей вважають, що ніколи не зіштовхнуться із хворобами, які передаються статевим шляхом

"Я значною мірою відчував те ж саме: Це речі для інших людей", - говорить Шин.

Нагадаємо, у листопаді минулого року голлівудський актор Чарлі Шин зізнався, що він ВІЛ-інфікований. Актора "здала" порнозірка. Саме вона розповіла, що знає голлівудського актора, який вже довгий час живе з ВІЛ-інфекцією.

За даними іноземних джерел, цією дівчиною є 29-річна екс-подружка Чарлі Шина Брі Олсон, яка зустрічалася з актором у 2011 році. Згодом у ЗМІ почала з'являтися шокуюча інформація про інтимне життя артиста. Приміром, подейкували, що Шин переспав із 5 тисячами жінок та порнозірками обох статей.

Залиште свій коментар

Вибір редакції