Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Столичні художники прикрасили малюнками фасад і прийомну зону травматологічного відділення лікарні.

Днями у Києві відбувся благодійний захід за участю художників-ілюстраторів і телеведучої каналу 1+1 Соломії Вітвіцької.

Столичні художники прикрасили малюнками фасад і прийомну зону травматологічного відділення Національної дитячої спеціалізованої лікарні "Охматдит". Картина на фасаді отримала назву "Мої мрії". Яскраві чисті кольори, веселка, образи веселих героїв будуть створювати оптимістичний настрій у дітей, які зазвичай під час візитів до лікарні бувають засмучені.

Автор ескізу фасаду в "Охматдиті" - київський ілюстратор дитячих книг і журналів Віта Хайдурова, а співавтор задуму - художник-монументаліст Лариса Піша.

"Не хотілося на фасаді лікарні нагадувати дітям про хвороби. Ми, навпаки, показали, що в житті багато веселого і радісного. Життя прекрасне! Виконали і побажання лікарів - залишити зображення символу травматології: намалювали криве деревце, яке рятують сонце і веселка", - діляться автори.

Всередині приміщення, відремонтованого за проектом дизайнера Христини Бовсуновської, на стіні з'явилася "Африка". Сюжет, втілений художницями Тетяною і Юлією Мокшанськими, - це яскраві африканські прерії, наповнені екзотичними і цікавими жителями.

Малювали також Олена Ворожбит, Наталія Кохаль, Валерій Шоломицький, Ігор Поліщук, Едуард Брезовий, Сергій Козмін. Всі вони - волонтери. На запрошення художників відгукнулася і телеведуча 1+1 Соломія Вітвіцька, яка вміє малювати, захоплюється мистецтвом і у свій час закінчила художню школу.

Соломія малювала разом зі своїм чоловіком Владом. Вони вже не вперше відвідують маленьких пацієнтів "Охматдиту".

"Їм важливо отримувати позитивні емоції, посмішки - це частина терапії на шляху до одужання. Я, наприклад, дуже вірю в арт-терапію, її ефективність доведено світовою медициною. Ініціативна група небайдужих людей зголосилася за свій рахунок відремонтувати приміщення - докупити меблі, а також подарувати яскраві малюнки дітям. Сподіваюся, що цю чудову ініціативу підхоплять небайдужі благодійники і в інших містах України", - прокоментувала Вітвіцька.

Залиште свій коментар

Вибір редакції