Вони огидні: Шинейд О'Коннор зареклася спілкуватися з білими людьми

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Артистка опублікувала низку радикальних заяв.

Популярна ірландська співачка Шинейд О'Коннор, яка нещодавно прийняла іслам та змінила своє ім'я на Шухаду Давітт, написала серію радикальних постів на своїй сторінці Twitter, в яких розкритикувала президента США Дональда Трампа, американських громадян та католицьку церкву.

В одній із заяв зірка зауважила, що не хоче надалі спілкуватися з білими людьми та назвала їх огидними. Однак, за її словами, вона ніколи не думала, що подібні расистські думки коли-небудь спадуть їй на думку.

"Я дуже перепрошую. Я зараз скажу щось настільки расистське, що я навіть не вірила, що можу відчувати подібні почуття. Але я справді не хочу більше проводити час з білими людьми (якщо так називають немусульман). Ні на секунду, ні з жодного приводу. Вони огидні", - написала співачка.

Також в мікроблогу вона прокоментувала обрання американцями Трампа президентом США.

"Ви ж самі його найняли. Якщо він вам не подобається - звільніть його. Якщо ви не можете цього зробити, ви його співучасник", - зазначила зірка.

Крім цього О'Коннор, яка виявляється давно сповідує езотеричну течію в ісламі - суфізм, заявила, що католицька церква робить з ірландськими дітьми, що забажає, використовує їх просто під носом батьків і не несе за це жодного покарання.

Нагадаємо, раніше Шинейд О'Коннор відверто розповіла про причини першої спроби суїциду, стосунки із рідними та мамою.

Залиште свій коментар

Вибір редакції