Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Вєрка Сердючка спростувала чутки про свій відхід зі сцени

Розповсюджена інформація не відповідає дійсності.

Чутки про те, що українська артистка Вєрка Сердючка йде зі сцени, виявилися неправдивими.

Відповідна інформація з’явилася на офіційній сторінці зірки у Instagram. У дописі сказано, що актор Андрій Данилко, образ Сердючки якому належить, щойно повернувся з відпустки і почувається прекрасно.

"Хочемо спростувати поширену інформацію про те, що концерт VERKA SERDUCHKA & Band в Одесі 13 липня 2018 стане останнім в кар'єрі. Перефразовуючи класика, скажемо, що чутки про завершення кар'єри VERKA SERDUCHKA дуже перебільшені. Артист щойно повернувся з відпустки і перебуває у відмінній формі", - йдеться у пості.

Вєрка Сердючка
instagram.com/v_serduchka

Нагадаємо, вчора у ЗМІ з’явилася інформація про те, що Андрій Данилко оголосив про завершення кар’єри Вєрки Сердючки. Подейкували, що перш ніж піти зі сцени, Сердючка вирушить у всеукраїнський прощальний тур, запланований на наступний рік. А перед цим нібито останній виступ Вєрки перед прощальними гастролями відбудеться в Одесі 13 липня. Сердючка таки виступить сьогодні в Одесі, однак про її відхід зі сцени говорити поки зарано.

Згадати, як епатажна героїня Андрія Данилка возила зірок шоу-бізнесу в спальному вагоні по всьому СНД, можна в гумористичній програмі "СВ-Шоу" на онлайн-платформі 1+1 video.

Вибір редакції