Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Юрій Горбунов згадав свою першу роль поганця у кіно

Актор сподівається, що найголовніша роль у нього ще попереду.

Зірка каналу "1+1", телеведучий та актор Юрій Горбунов вранці завітав до студії "Сніданку з 1+1".

Нещодавно Горбунов зізнався, що нарешті повернувся до професії, за якою сумував багато років.

Його акторська кар'єра почалася ще 24 роки тому. Одразу після Київського театрального інституту він п'ять років працював у Івано-Франківському драматичному театрі.  Після того з головою поринув у шоу-бізнес.

Віднедавна Горбунов повернувся до акторської справи. Зіграв у спектаклі "Два анекдоти на вечерю" за мотивами творів Антона Чехова. І почав активно зніматися. Головна роль у двох сезонах комедійного телесеріалу  "Останній москаль" виробництва "1+1". А цієї осені вийшли одразу три серіали за його участю: "Найкращий тиждень мого життя", "Кандидат" та "Село на мільйон".

В студії "Сніданку" Горбунов згадав свою першу роль у кіно

"Це був фільм "Час збирати каміння". І роль ця називається розбійник. Це Австро-Угорщина. Ті часи, коли розбійники нападають на дядька із донькою на фірі, які повертаються з базару. Вони продали корову. Ми забираємо у них гроші. Ми граємо поганців, забираємо гроші, ґвалтуємо доньку, батька топимо. Все дуже цікаво і позитивно", - розповів Юрій.

Юрій Горбунов
Сніданок з 1+1
Перша роль Юрія Горбунова у кіно

Актор зізнався, що на свою головну роль він ще чекає

"Я сподіваюся, що та роль, після якої я прокинуся знаменитим, у мене ще попереду. Я візьмуся за будь-яку цікаву роль, яка буде цікавою для того, щоб її втілити у життя. Тому що іноді береш сценарій, читаєш текст і не розумієш, як це можна втілити у життя", - поділився Горбунов.

Нагадаємо, нещодавно Юрій Горбунов озвучив коалу-продюсера. Селебрітіс подарував свій голос персонажу кумедного мультика.

Відео Юрій Горбунов завойовує серця наймолодших: як відбувалося озвучування мультику "Співай"

Залиште свій коментар

Вибір редакції