Знов невдача: Ді Капріо віддав свій "Оскар" слідчим

Статуетка стала доказом у справі про розкрадання кінокомпанією Red Granite грошових коштів.

Голлівудський актор Леонардо Ді Капріо був змушений віддати свій "Оскар" слідчим, який йому подарували продюсери компанії Red Granite після знімань у фільмі "Вовк з Уолл-стріт".

Статуетку Лео передав слідчим та мінюсту Америки. Річ у тім, що минулоріч мінюст звинуватив Red Granite в використанні "відмитих" грошей для знімань фільму "Вовк з Уолл-стріт".

За версією слідства, продюсери використали 100 мільйонів доларів, вкрадених з фонду Малайзії, для знімань вищезгаданої картини, пише Reuters.

У цій справі якось виявився замішаний і Фонд Лео, який перераховує гроші на благодійність.

Статуетка ж стала доказом у справі про розкрадання кінокомпанією Red Granite грошових коштів з фонду інвестицій Малайзії, який спонсорується урядом США.

Подейкують, що крім статуетки Ді Капріо передав поліції і інші предмети:

"Пан Ді Капріо ініціював повернення предметів, які були отримані ним в рамках щорічного благодійного аукціону на користь свого однойменного фонду", - повідомили ЗМІ представники актора.

Раніше Мін'юст домагався арешту прав на фільм "Вовк з Уолл-стріт" в зв'язку з підозрою в незаконному фінансуванні. Потім слідство по стрічці завершилося.

Нагадаємо, що продюсери компанії Red Granite подарували Леонардо Ді Капріо "Оскар" за участь у фільмі "Вовк з Уолл-стріт". Цей "Оскар" раніше належав Марлону Брандо: актор виграв його у 1955 році за роль у фільмі "В порту". Але з часом статуетка опинилася у продюсерів компанії Red Granite.

Залиште свій коментар