Росія не відмовляється від ідеї захопити Україну - Полторак

Про це свідчать дії окупанта на сході країни.

Поточна ситуація на Донбасі свідчить, що Росія не відмовляється від планів нападу на Україну. Про це заявив міністр оборони України Степан Полторак у Національному університеті оборони України ім. В. Черняховського, передає Інтерфакс-Україна.

"Ситуація на фронті свідчить, що агресор - Російська Федерація - не відмовляється від ідеї захопити нашу країну", - сказав він, додавши, що це вимагає від України реформування армії.

"Саме від того, наскільки професійно кожен з нас, отримуючи знання, буде діяти на своїх посадах, залежить, як швидко ми проведемо реформу ВСУ. Ми створили нові органи управління, об'єднаний оперативний штаб, СЗГ, поліпшили високомобільні війська, поліпшили систему підготовки, змінили систему логістичного забезпечення", - сказав глава Міноборони.

2016 року, додав він, на озброєння ЗСУ надійшло 2,5 тис. одиниць нової та модернізованої техніки, 15 тис. одиниць техніки було відремонтовано.

"У нас попереду багато роботи, але важливо все те, що ми зробили в питанні підвищення професіоналізації армії... знання, особливо ті, які враховують стандарти НАТО, дозволяють нам зменшувати наші бойові втрати і збільшувати втрати супротивника. Знання і досвід - це те, що необхідно для перемоги. А сучасна техніка робить і буде робити", - заявив Полторак.

Раніше міністр оборони заявив, що Україна не збирається військовим шляхом повертати контроль над окремими районами Донецької та Луганської областей.

Залиште свій коментар