Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Долар США продемонстрував максимальне падіння за останні сім років

Причиною знецінення називають уповільнення індексу ділової активності в сфері послуг США.

Протягом учорашніх торгів (3 лютого) долар США утратив свої позиції порівняно з іншими світовими валютами на 1,7%. Цей показник максимального падіння зафіксували вперше за останні сім років, із 2009-го.

Причиною того, що долар втратив свої позиції, називають уповільнення індексу ділової активності в сфері послуг США до рівня 2014 року. Про це повідомляє Bloomberg.

Трейдери, інвестори і аналітики злякалися даних про ділову активність у сфері послуг, яка є "градусником" стану американської економіки в цілому. Слідом за доларом різке зниження продемонстрували і держоблігації США на 10 років, які впали до мінімуму з початку року. Про це пише Газета.ru.

Проте трейдери не готові однозначно говорити про зміну вектора в американській економіці та чекають доповіді про безробіття, яку оприлюднять 5 лютого. На думку експертів, американська економіка за січень створила 200 тисяч нових робочих місць. Якщо реальні дані виявляться вищими за це значення, то інвестори знову повірять у долар і він зміцниться.

Послаблення позицій долара стало однією з причин здорожчання нафти на світовому ринку.

Залиште свій коментар

Вибір редакції