"Газпром" радісно відзвітував про скорочення транзиту по Україні

Дата публікації
Перегляди
2021
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Газпром" радісно відзвітував про скорочення транзиту по Україні

Прокачування через Україну впало на 50%

"Газпром": Ми на початку великого шляху позбавлення від транзиту Україною.

Скорочення удвічі транзиту газу через Україну - це лише початок, заявив офіційний представник "Газпрому" Сергій Купріянов.

"Це поки тільки перші результати, ми на початку великого шляху з перерозподілу обсягів транзиту газу з території України на користь нашої дочірньої компанії "Белтрансгаз" і нових морських газопроводів", - сказав він.

Зі свого боку заступник голови НАК "Нафтогаз України" Вадим Чупрун підтвердив, що Росія знизила використання української труби і припустив, що це пов'язано з тим, що Європі зараз не потрібні такі обсяги.

Як повідомлялось, з кінця лютого почалося помітні зміни у завантаженні транзитних газопроводів, які качають російський газ до Європи.

Виріс обсяг прокачування газу по газопроводу "Ямал-Європа" і "Північний потік", а транзит до країн західної та центральної Європи з ужгородському коридору української ГТС істотно знизився. За підсумками березня 2012 у порівнянні з березнем 2011 року відбулося зниження завантаження на 47%.

Як відомо, зі сторони Росії не раз звучали заяви про плани повністю відмовитись від послуг України з транспортування газу.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2021
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація