Перейти до змісту
Гройсман назвав рушійну силу економіки України

На думку прем'єра, агропромисловий комплекс здатен суттєво покращити стан економіки країни.

Прем`єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що агропромисловий комплекс України є рушійною силою вітчизняної економіки, а також гарантом продовольчої безпеки.

Про це він розповів на відкритті аграрного форуму "AGROPORT West Lviv - 2019".

Гройсман зазначив, що Україна має великий потенціал в агропромисловому комплексі, хоч вже зараз входить до топ-7 експортерів продовольства.

"Наше завдання: збільшувати поглиблену переробку продукції. І найближчими роками ми матимемо більше інвестицій у розвиток АПК, створення нових продуктів, які буде представлено на внутрішньому і зовнішніх ринках під маркою "made in Ukraine", - цитує Гройсмана прес-служба Кабміну.

Прем`єр додав, що обсяг капітальних інвестицій в агрокомплекс торік досяг 90 млрд грн.

Нагадаємо, за результатами 2018 року, Україна увійшла до п'ятірки країн, з яких до ЄС надходить імпорт сільськогосподарської продукції. Найбільш важливими напрямками, звідки до ЄС надходить сільськогосподарський імпорт, за минулі 12 місяців залишаються Бразилія (12,0 млрд євро) та США (11,5), за якими йдуть Китай, Аргентина, Україна, Швейцарія, Туреччина та Індонезія, - на кожну з цих країн припадає від 4,4 до 5,5 мільярдів євро" 

Відео Аграрії перелаштовуються на вирощування непритаманних для України культур

Багато сонця і мало дощу - Україна перетворюється в субтропіки. Від глобального потепління потерпає не лише наша країна, а й увесь світ. І наші аграрії перелаштовуються на культури, які не були притаманні для наших широт. Як вижити в умовах глобального потепління - дивіться у сюжеті.  

Аграрії перелаштовуються на вирощування непритаманних для України культур

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин