Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Херсонський Форум "Таврійські горизонти" в центрі уваги міжнародного бізнесу

Результатом Міжнародного інвестиційного форуму "Таврійські горизонти" стало підписання 11 меморандумів про співпрацю між обласною владою та представниками міжнародного та вітчизняного бізнесу, владних структур інших країн.

Зокрема, з благодійною організацією "Всеукраїнський благодійний Таврійський фонд" підписано меморандум щодо проведення чергового XVI Всеукраїнського благодійного дитячого фестивалю "Чорноморські Ігри" м. Скадовську.

З Гомельським обласним виконавчим комітетом та ТОВ СП "НІБУЛОН" укладено тристоронню угоду щодо реалізації державної політики в сфері розвитку інфраструктури аграрного ринку Гомельської та Херсонської областей з використанням новітніх технологій, розвитку туристичної галузі шляхом організації річкових подорожей і круїзів для населення регіонів з використанням сучасної водної техніки.

Окрім того, в рамках Форуму відбулося урочисте відкриття вітропарку "Новотроїцьке", що розташований поблизу села Сиваське Новотроїцького району. Генеральний директор компанії ТОВ "Віндкрафт Україна", яка побудувала вітропарк, Карл Стурен розповів, що сума інвестицій вкладених у його будівництво становить більше 60 млн євро.

Також доброю традицією останніх років стало відкриття в ході форуму нових інноваційних підприємств на Херсонщині. Цьогоріч таким підприємством став завод мінеральних мікродобрив компанії ТОВ НВП "5 element". Бюджет інвестпроекту – 1,5 млн доларів, буде створено 50 нових робочих місць.

Таврійські горизонти_3

Області вдалося досягти певних успіхів з пріоритетних напрямках розвитку, а саме: у виробництві відновлювальної енергетики, розбудові транспортно-логістичної галузі, створенні курортно-туристичної бази міжнародного рівня, розвитку промисловості й інновацій та інших. 

Результати роботи минулорічного Форуму та перспективи розвитку економіки регіону оцінив почесний гість Форуму заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Михайло Тітарчук "Херсонщина – унікальна. Минулого року в регіон інвестовано чималі кошти (80 млн дол. США) у відновлювальні джерела енергії, але потрібно визначитися з пріоритетами. Головною метою Херсонщини є перетворення сировинного типу економіки до технологічно-інноваційного. В області початок вже закладено. Є успіхи в енергоефективності. Одне з найважливіших завдань сьогодні  є подальша розбудова сучасної інфраструктури".

Загалом впродовж Х Міжнародного інвестиційного форуму "Таврійські горизонти: співпраця, інвестиції, економічний розвиток" учасники мали можливість обговорити нагальні питання та сформувати необхідне підґрунтя для подальшого ділового економічного та інвестиційного співробітництва на території Херсонської області.

Таврійські горизонти_1

Залиште свій коментар

Вибір редакції