Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Опоблок" різко розкритикував законопроект про реінтеграцію Донбасу

У політсилі наголосили, що голосуватимуть проти нього.

"Опозиційний блок" різко розкритикував нашумілий законопроект про реінтеграцію Донбасу.

Про це йдеться у заяві партії.

За словами лідера політсили Юрія Бойка, цей закон не про реінтеграцію, а про відділення Донбасу, тому "Опоблок" ні в якому разі не буде його підтримувати.

"Проштовхування такого закону про реінтеграцію Донбасу, а точніше сказати - про відокремлення цієї частини країни, це злочин проти держави, це пряме порушення Мінських угод, які всім світом визнані єдиним варіантом дипломатичного врегулювання конфлікту на сході України. Тому ми категорично проти законопроекту в такому вигляді. Ми будемо голосувати проти", - заявив лідер опозиціонерів.

Бойко наголосив, що у політсили стоять на тому, що відновлення територіальної цілісності має відбуватися дипломатичним шляхом і необхідна «дорожня карта», яка дозволить це зробити.

"Наступне покоління запитає у нинішнього, що воно зробило для того, щоб повернути території. Цього в законопроекті немає. Навпаки, він відокремлює територію України. Процес, який почався в Мінську, вимагає продовження. Кінцева мета - це повернення територій і людей в країну", - підкреслив політик.

Нагадаємо, закон про реінтеграцію Донбасу мали внести до парламенту 4 жовтня. В законі Росія буде визначена як агресор, неконтрольовані території названі окупованими, а ще йтиметься про допуск миротворчої місії. 

З цим законом так довго тягнули, що майже спізнились. 18 жовтня спливає термін особливого самоврядування на Донбасі. А зволікали в Адміністрації президента тому, що чекали остаточного узгодження ідеї введення миротворців з міжнародними партнерами. 

Уповноважена президента у мінському процесі Ірина Геращенко каже, що закон про Донбас допоможе зберегти міжнародні санкції проти Росії. Також вона пообіцяла несподіванки в президентському законопроекті

Відео Окремі статті законопроекту про реінтеграцію Донбасу стали предметом гарячих суперечок

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції