Міліція нарахувала 111 випадків розкрадання грошей на підготовку до Євро-2012

Дата публікації
Перегляди
3658
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Міліція нарахувала 111 випадків розкрадання грошей на підготовку до Євро-2012

З Євро-2012 дехто волів покласти до кишені не лише ювілейні монети, але й звичайні гроші / Фото: УНІАН

Протягом кількох останніх років українці пробували вкрасти з бюджету, прикриваючись темою Євро-2012, від кількох тисяч до кількох мільйонів гривень.

Міністерство внутрішніх справ України нарахувало 111 випадків, пов'язаних з незаконним використанням коштів, виділених на будівництво і реконструкцію об'єктів у рамках підготовки до Євро-2012.

Зокрема, у Києві викрито службових осіб Республіканського вищого училища фізичної культури, які в грудні 2011 року завищили вартість ремонту двох гуртожитків на загальну суму понад 4,6 млн грн.

На Львівщині порушено кримінальну справу на посадовців двох підприємств, які спричинили безпідставне перерахування з державного бюджету 1,6 млн грн на реконструкцію стадіону комплексно-спортивної бази Львівської державного університету фізичної культури.

"На Закарпатті порушено кримінальну справу на службових осіб Служби автомобільних доріг у Закарпатській області та Ракошинської сільської ради, які під час освоєння державних коштів, виділених для будівництва ділянки автодороги Київ – Чоп за програмою підготовки до Євро-2012, 2009 року незаконно склали та видали завідомо неправдивий документ, на підставі якого виділено земельні ділянки площею 1,75 га та оформлено 22 державні акти на право власності", – повідомляє МВС.

Пізніше ці самі службові особи уклали між зазначеними 22 особами та Службою автомобільних доріг у Закарпатській області договори купівлі-продажу земельних ділянок, відповідно до яких на купівлю вказаних земельних ділянок з державного бюджету безпідставно виділено кошти – 941,7 тис. грн.

Перелік прикладів незаконного "освоєння" коштів продовжила Харківщина. Там викрито службових осіб фінансово-будівельної корпорації, які на замовлення комунального підприємства "Харківський метрополітен" підробили акти виконаних ремонтно-будівельних робіт з укріплення ґрунтів в основі тунелів лінії метрополітену та усунення течі станції "Метробудівників ім. Ващенка", завищивши вартість виконаних робіт, унаслідок чого завдали збитків державі на суму 142,2 тис. грн.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Держбюджет-2020
Дата публікації
Перегляди
3658
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація